Dances of Universal Peace

Latvian Network

 

7. starptautiskā Miera Deju

nometnē Latvijā!

2015. g. 13.-19.jūlijā 

 

Augstrozē, Limbažu novadā,

viesu mājā - lauvaskalni.lv

 

Maris Warrior (Skotija)

Maris vada Visuma Miera Dejas un Sufiju praksi kopš 1995.gada. Dzimusi Igaunijā, audzina divas meitas, gandrīz desmit gadus nodzīvojusi Findhornē (Findhorn community) Skotijā, kur regulāri vadīja dejas un sufiju apļus. Viņa ir viena no retrītu centra „Šambala” dibinātājām. Maris iedvesmojas un garīgi pilnveidojas caur dziļu saikni ar sufiju mācību, kā arī no Tibetas tradīcijas budisma jogas meistariem. Ar sava skolotāja Pira Šabdas atbalstu Maris Lielbritānijā un aiz tās robežām piedāvā vadību tiem, kas ilgojas ienirt sufisma dzīlēs un vadīt dejas. 

 
 
 
 
 
 
 

Narada (Skotija)

Narada tika iniciēts divas reizes (vispirms Muršids Vali Ali viņu inicēja kā sufiju, vēlāk Solomons Barodofskis – dervišu dziednieciskajā ordenī). Visas savas dzīves garumā viņš veic Зираат – stāda kokus un pārstrādā kompostu. Dziļi interesējas par mūsu priekšteču Zemes gudrību. Narada darījis visu iespējamo, lai saņemtu Muršida Semjuela Luisa zināšanas no viņa tiešajiem skolniekiem – Muršida Fatimas, Piru Šabda, Sola un citiem, kā arī no Muršida Saadi un Kameja Amrapali. Viņš sēdēja, sarunājās un dejoja kopā ar Piru Vilajatu un Piru Hidajat. Narada ir gatavs ar pateicību un samierināšanos transmisiju nodot tālāk. 

 

Silje DEVI (Igaunija)

 Silje: Mūsu dārgā kaimiņiene no Igaunijas vada Visuma Miera Dejas no 1998. gada. Ārpus Igaunijas Silje ir vadījusi Dejas Latvijā, Lietuvā, Krievijā un Anglijā. Viņa ir bijusi Deju Nometņu un Sufiju retrītu organizatore Igaunijā vairāk nekā 15 gadus. Viņas Sufi skolotājs un iedvesmotājs ir Muršīds Saadi, bet viņa ir daudz mācījusies arī no citiem izciliem skolotājiem, tajā skaitā no Saula Barodofska no Dervišu Dziedniecības ordeņa.Silje patīk dalīties priekā, mīlestībā, mierā un harmonijā un sajust Vienotību caur Dejām un Sufi praksēm. Dejas Silje vada vienkāršā bet dziļā veidā, kas nāk no sirds un pilda cilvēku sirdis ar mīlestību un harmoniju.

 

 Nometnē īpaši aicinām piedalīties muzikantus, līdzi ņemot savus instrumentus, lai kopā radītu patiesi debešķīgu noskaņu.

         ♥ Visuma Miera Dejas

        ♥ Sūfiju prakses

        ♥ Dziednieciskās tehnikas

        ♥ Bungu klases

        ♥ Chakra sounds

        ♥ Gazing prakse

        ♥ Spontanās dejas

        ♥ ...un daudz kas cits! 

 

Nometnes biletes un reģistrācija

Cenā ir iekļauta katras dienas deju programma, 3-reizēja veģetāra ēdināšana un dzīvošana mājiņā vai teltī, kā arī esošo ērtību izmantošana.

ESAM PRETIMNĀKOŠI, NOMETNES CENAS SAMAZINĀTAS LĪDZ PAŠIZMAKSAI!

BIĻETES - VIESU SKAITS IR IEROBEŽOTS LĪDZ 20 cilvēkiem!!!

no 1.03. - 01.06. - cena 175 Eiro

pēc 01.06. - cena 190 Eiro 

Bērni līdz 7 gadu vecumam – bezmaksas, ja ēd un guļ un ēd kopā ar vecākiem

Priekšapmaksa 30 % - 50 Euro (vai, ja iespējams, 100% biļetes apmaksa) obligāta piesakoties uz visu nometnes laiku. Tikai veicot minēto apmaksu vieta tiek rezervēta. Pēc vienošanās iespējama daļēja priekšapmaksa.

Ārkārtēju apstākļu gadījumā priekšapmaksa tiek atgriezta 80% apmērā.

Biļetes cenā ir iekļauta gultas veļa, bet ieteicams līdz paņemt lielos tumšas krāsa  dvieļus ( priekš melnās pirts).   

Biļetes saņemšanai atsūtiet mums sekojošos datus:

Vārds, uzvārds (vārdi), Pasta adrese, telefons, e-mail, bērnu un pusaudžu dzimšanas datumi uz

e-mail:  [email protected]  vai rakstiet mums caur mūsu mājas lapu


Organizatori